برگزاری مراسم نیمه شعبان در دانشکده بهداشت اوز

برگزاری مراسم نیمه شعبان در دانشکده بهداشت اوز

در تاریخ ۲۷ فروردین ماه ۹۸ به مناسبت تولد منجی عالم بشریت حضرت امام زمان (عج)،ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان همچنین نیمه شعبان در فضایی مفرح و هوای دلنشین حیاط دانشکده  با حضور مسئولین چون فرماندهی حوزه مقاومت سپاه اوز سرگرد مجردی ،فرماندهی نیروی انتظامی کلانتری اوز جناب سروان دری،رییس شورای شهر دکتر مهران عسکری،شهردار اوز مهندس مسعود کراماتی،عنایت اله نامی از هیات امنای پیام نور،جمعی از هیات امنای دانشکده (منصور فقیهی نژاد،امین سعیدی،کبری هاشمی)، ریاست دانشکده دکتر عبداله مبشری و جمعی از معاونین ،اساتید، کارکنان و دانشجویان و جمعی از نمازگزاران مسجد اهل بیت برگزار  گردید.

در این مراسم پس از قرائت قرآن کریم  توسط حسین افشاری،دکتر عبداله مبشری  ریاست دانشکده  و حجت الاسلام والمسلمین احمد عدالتی ضمن خوش آمدگویی این اعیاد بزرگ را تبریک گفتند.

سپس مولود خوانی توسط حمیدرضا کارگر و سرود خوانی گروه طاها  و اجرای تائتر توسط دانشجویان دانشکده و برگزاری مسابقه و تقدیر و تشکر از فرزندان جانبازان از برنامه های این مراسم بود .

در پایان این مراسم  به پاس زحمات و تلاش مجدانه  و دلسوزانه حسین علی حاجیان  در طی این چند سال در دانشکده  از طرف دانشکده بهداشت و هیات امنا تقدیر و تشکر بعمل آمد.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم