درباره دانشکده

دانشکده بهداشت واقع در شهر اوز فارس از توابع دانشکده علوم پزشکـی و خدمـات بهداشتـی درمانـی لارستـان است که در سال 1391  با گرفتن 25 دانشجوی رشته بهداشت عمومی ، آغاز به کار نمود . در حال حاضر این دانشکده در رشته های بهداشت عمومی، تغذیه ، بهداشت حرفه ای و بهداشت محیط اقدام به تربیت دانشجو می نماید . سایت  دانشکده در زمینـی به مساحـت 10 هکتـار در ورودی شهــر اوز در نزدیکی دانشگـاه پیام نور اوز قرار گرفته است و فاز اول ساخـت آن بـه مساحت 3700 متـر به اتمـام رسیـده است که در دی مـاه 95 افتتاح گردید. ساختمان دارای امکاناتی از قبیل : 8 آزمایشگاه،12 کلاس درس، کتابخانـه، سالـن مطالعه، سالـن اینترنت، سالن کنفرانس رازی ، سالن همایش حافظ بخش اداری کمیته تحقیقات دانشجویی، سیستم سرمایشی  و گرمایشی مناسب ، خوابگاه و نمازخانه می باشد.

۳

رسالت

دانشکده بهداشت اوز به عنوان تنها دانشکده جنوب فارس وابسته به دانشکده علوم پزشکی لارستان با بهره مندی از امکانات آموزشی،پژوهشی برجسته،اساتید مجرب،کارکنان فهیم و هیات امنای فرهیخته تربیت دانش آموختگان برتر به لحاظ علمی،پژوهشی و کارآمد با هدف ارتقای سطح بهداشت جامعه را به عهده دارد در این مسیر به اصول اخلاقی متعالی پایبند می باشد.

ارزش ها

 1. خدا محوری
 2. مشتری مداری
 3. کار گروهی برای سعادت همگانی
 4. کوشش خستگی ناپدیر
 5. احترام و فروتنی
 6. قانون مداری
 7. حق شناسی در برابر نعمت ها
 8. خلاقیت و نوآوری
 9. دانش و پژوهش محوری

چشم انداز

برآنیم تا:

 • به عنوان برترین دانشکده بهداشت جنوب کشور شناخته شویم.
 • بالاترین درصد قبولی در تحصیلات تکمیلی را داشته باشیم.
 • برترین رتبه اخلاقی- فرهنگی و پژوهشی را بین دانشکده های فارس کسب کنیم.

اخبار و رویدادها

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در دانشکده بهداشت اوز

در اول مهرماه ۹۹  به مناسبت هفته دفاع مقدس  مراسمی با حضور ریاست  دانشکده  دکتر اقبال سخاوتی ،مسئول فرهنگسرای  نهاد رهبری ( دامه برکاته )حجت الاسلام والمسلمین احمد عدالتی ،جمعی ...
بیشتر بخوانید

دانشکده بهداشت اوز

دانشکده علوم پزشکی لارستان

0

تعداد اعضا هیات علمی

0

تعداد کارمند

0

تعداد آزمایشگاه‌ها